
"Винтаж" сәндік қоршауы, 28 х 300 см, сары, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сары сәндік Палисад қоршауы "Винтаж" 65010, 28 x 300 см, аумақты аймақтарға бөлуге арналған. Ол жалпы ұзындығы 300 см болатын 7 түпнұсқа бөлімнен тұрады. Олар гүлзарды, жолды немесе отыратын орынды ұйымдастыруға, бақша төсектерін, ағаштарды немесе бұталарды қоршауға мүмкіндік береді. Қоршау саяжай учаскесінің аумағына аяқталған түр береді. Артықшылықтары Қоршау ультракүлгін сәулелерге, ылғалға және температураның шектен тыс әсеріне төзімді берік полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Оңай монтаждау — сүйір аяқтары жерге батырылады, ал секциялар бір-бірімен оңай біріктіріледі. Бөлімдер жыл мезгіліне қарамастан қызмет көрсету барысында пішінін сақтайды. Құлып қосылымының арқасында қоршау кез келген пішіндегі аумақты қоршауға мүмкіндік береді: шаршы, дөңгелек, бұйра және т.б.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.28 кг |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 39 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 443 мм |
| Қаптамадағы саны | 7 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Биіктігі | 28 мм |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 5 мм |
| Штрих-код | 4606800047267 |
- Бағасы: 2 521 ₸

