
"Марокко" сәндік қоршауы, 28 х 300 см, ақ, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Палисад "Марокко" 65035 ақ түсті, 28 х 300 см сәндік қоршау жасыл желектер мен кереуеттердің шекараларын белгілеуге, жолдар мен демалыс аймақтарын қоршауға мүмкіндік береді. Жиынтықта жалпы ұзындығы 300 см болатын 7 секция бар, олар жергілікті аумаққа немесе жазғы коттеджге ұқыпты және толық көрініс беруге көмектеседі. Артықшылықтары Қоршау ультракүлгін сәулелерге және жауын-шашынға төзімді, себебі ол берік полипропиленнен жасалған. Пайдаланудың барлық мерзімі ішінде және жыл мезгіліне қарамастан секциялардың геометриялық пропорциялары сақталады. Сүйір аяқтары құралдарды қолданбай-ақ жерге оңай бекітіледі. Учаскені кез келген нысанда ресімдеуге болады, өйткені секцияларда жылжымалы қосылыс бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Биіктігі | 28 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 442 мм |
| Қаптамадағы саны | 7 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 352 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 5 мм |
| Штрих-код | 4606800047335 |
- Бағасы: 2 698 ₸

