
"Классика" сәндік қоршауы, 29 х 224 см, сары, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Палисад "Классика" сәндік қоршауы 65002 сары түсті, 29 х 224 см, 7 секциядан тұрады және жергілікті жердің немесе саяжайдың жеке учаскелерін бөлуге мүмкіндік береді. Ол гүлзарларды, жол қоршауларын, бақша төсектерін және көгалдарды безендіруге арналған. Артықшылықтары Қоршау полипропиленнен жасалған, сондықтан ол берік, күн сәулесінде сөнбейді және ылғал мен температураның өзгеруіне байланысты бұзылмайды. Секциялардың сенімді қосылыстары кез келген конфигурациядағы учаскені қоршауға мүмкіндік береді. Оңай орнату — қоршау сүйір аяқтардың көмегімен жерге бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.45 кг |
| Биіктігі | 29 мм |
| Ұзындығы | 224 мм |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 327 мм |
| Қаптамадағы саны | 7 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 358 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 12 мм |
| Штрих-код | 4606800047229 |
- Бағасы: 4 163 ₸

