
"Рейка" сәндік қоршауы, 28 х 300 см, сары, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сары сәндік Палисад қоршауы "Рейка" 65000, 28 x 300 см, көгалдандырылған аумақтың жеке аймақтарын ерекшелеуге мүмкіндік береді. Жиынтықта гүлзарлар мен бақша төсектерін жобалауға, жолдардың шекараларын белгілеуге, ағаштар мен бұталарды қоршауға мүмкіндік беретін 7 түпнұсқа бөлім бар. Қоршаумен ландшафт аяқталған көріністі алады. Артықшылықтары Жерге бекітілген үшкір аяқтардың арқасында орнату өте оңай. Қоршау қардың, жаңбырдың және күн сәулесінің әсеріне төзімді, себебі ол жоғары сапалы полипропиленнен жасалған. Фигуралы учаскелерді қоршау мүмкіндігі — қоршау қималарының байланысы жылжымалы. Бастапқы түрі — пайдалану мерзіміне және ауа райы жағдайларына қарамастан, қоршау геометриялық пішінін сақтайды. Экологиялық қауіпсіздік — қоршау материалы топыраққа және адамдарға зиянсыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.29 кг |
| Биіктігі | 28 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 448 мм |
| Қаптамадағы саны | 7 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 356 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 5 мм |
| Штрих-код | 4606800047205 |
- Бағасы: 2 521 ₸

