
"Тор" сәндік қоршауы, 24 х 320 см, сары, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сәндік Палисад қоршауы "Тор" 65001 сары түсті, 24 х 320 см, 7 бөлімнен тұрады және абаттандырылған аумақты аймақтарға бөлуге мүмкіндік береді. Оның көмегімен сіз жазғы коттеджді безендіре аласыз — бақтың немесе демалыс аймағының шекараларын белгілей аласыз, гүлзар жасай аласыз, бұтаны немесе ағашты қоршай аласыз. Артықшылықтары Орнату күш—жігерді қажет етпейді - үшкір аяқтар бірнеше секунд ішінде жерге бекітіледі. Қоршау күн сәулесінің немесе жаңбырдың әсерінен құлап кетпейді, өйткені ол берік полипропиленнен жасалған. Жылжымалы құлып қосылымының арқасында кез келген пішіндегі аумақты реттеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1 кг |
| Биіктігі | 24 мм |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 453 мм |
| Қаптамадағы саны | 7 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 9 мм |
| Штрих-код | 4606800047212 |
- Бағасы: 2 801 ₸

