
Жиналмалы шағын бақша жылыжайы, жабыны-арматураланған үлдір 180 х 142 х 80 см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 180 x 142 x 80 см, арматураланған үлбірлі жабындысы бар Palisad 63908 жиналмалы шағын бақша жылыжайы көшеттер мен жас өсімдіктерді қоршаған орта әсерінен және зиянкестердің шабуылынан қорғауға арналған. Күні бойы екпелерді біркелкі жарықтандыруды қамтамасыз етеді. Жылыжай шатырлы шатыры бар үй түрінде жасалған, бұл оның бетінде жаңбыр ылғалының жиналуына жол бермейді. Орнату үшін арнайы дайындықты қажет етпейді және бақша учаскесінің кез келген жеріне орнату оңай. Саяжай қожалықтарының иелеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Қаңқа диаметрі 16 мм болат құбырлардан жасалған, олар конструкцияға беріктік береді. Жақтау түтіктері коррозиядан қорғау үшін боялған, бұл жылыжайдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Жабын материал ретінде жыртылуға және созылуға төзімді арматураланған полиэтилен қолданылады, сондықтан жылыжай ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Құрылымда желдетуді және өсімдіктерге күтім жасауды жеңілдететін 2 терезе қарастырылған. Терезелерде жәндіктердің жылыжай ішіне кіруіне жол бермеу үшін сыдырмалары бар алынбалы москит торлары бар. Жылыжай оңай бөлшектеледі және бүктелген кезде аз орын алады, бұл сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 3.04 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 920 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Биіктігі | 140 мм |
| Топ | Бақшадағы жылыжайлар мен жылыжайлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 639-Парники |
| Қаңқа түтіктерінің диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаңқа материалы | пластик |
| Тент материалы | арматураланған полиэтилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996065717 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

