
Жылыжай телного типа 0.6 х 4 м, 60 г/кв.м. жабынды материал, болат шыбықтан жасалған доғалар Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 0,6 х 4 м, тығыздығы 60 г/шаршы метр тоқыма емес матамен және болат штангалы доғалармен қапталған Palisad 63912 туннельдік типтегі жылыжай көшеттерді жаңбырдан, желден және жәндіктерден сенімді қорғайды. Күндізгі уақытта ол өсімдіктердің өсуін ынталандыратын біркелкі жарықтандыруды қамтамасыз етеді. Жылыжай тез орнатылады және бөлшектеледі, арнайы дағдылар мен құралдарды қажет етпейді. Жақтаудың жартылай шеңберлі пішініне байланысты оның төбесінде ылғал жиналмайды. Желдету және суару үшін соңында кіретін тесіктер қолданылады. Жылыжай саяжайда гүлдер мен жемістерді өсіру үшін пайдалы. Артықшылықтары Болат шыбықтардан жасалған қаңқалы түтіктер конструкцияның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Мырыш жабыны қаңқаның пайдалану мерзімін ұзарта отырып, оны коррозиядан қорғайды. Жабық тоқыма емес мата ауа мен ылғалдың ішке енуіне мүмкіндік береді, өсімдіктерді табиғи желдетумен қамтамасыз етеді және олардың кеуіп кетуіне жол бермейді. Доғалар қанаттармен бекітіледі, бұл пайдаланушының жабынды бекіту үшін қысқыштарды сатып алу қажеттілігін болдырмайды. Жылыжайдың салмағы небәрі 1,025 келі, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.025 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 520 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшадағы жылыжайлар мен жылыжайлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 639-Парники |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996078922 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

