
Тел типті жылыжай 0.6 х 4 м, полиэтиленді жабын, болат шыбықтан жасалған доғалар Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 0,6 х 4 м, полиэтиленмен қапталған және болат штангалы доғалары бар Palisad 63915 туннельдік типтегі жылыжай көшеттерді жаңбырдан, желден және жәндіктерден сенімді қорғайды. Күндізгі уақытта ол өсімдіктердің өсуін ынталандыратын біркелкі жарықтандыруды қамтамасыз етеді. Жылыжай тез орнатылады және бөлшектеледі, арнайы дағдылар мен құралдарды қажет етпейді. Жақтаудың жартылай шеңберлі пішініне байланысты оның төбесінде ылғал жиналмайды. Желдету және суару үшін соңында кіретін тесіктер қолданылады. Жылыжай саяжайда гүлдер мен жемістерді өсіру үшін пайдалы. Артықшылықтары Болат шыбықтардан жасалған қаңқалы түтіктер конструкцияның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Мырыш жабыны қаңқаның пайдалану мерзімін ұзарта отырып, оны коррозиядан қорғайды. Қалың полиэтилен пленкасынан жасалған жабын материалы зақымдануға төзімді, яғни ол көптеген маусымдарға созылады. Доғалар қанаттармен бекітіледі, бұл пайдаланушының жабынды бекіту үшін қысқыштарды сатып алу қажеттілігін болдырмайды. Жылыжайдың салмағы небәрі 1,32 келі, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.32 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 530 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Биіктігі | 60 мм |
| Топ | Бақшадағы жылыжайлар мен жылыжайлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 639-Парники |
| Қаңқа түтіктерінің диаметрі | 5 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаңқа материалы | пластик |
| Тент материалы | полиэтилен 50 мкм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996078946 |
- Бағасы: 2 698 ₸

