
Көшеттерге арналған кассета, 520 х 310 х 60 мм, 28 ұяшық, полистирол, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полистиролдан жасалған көшет кассетасы 64312, 520 x 310 x 60 мм, 28 ұяшық, өсімдіктерді кейіннен бақшаға немесе бақшаға отырғызу үшін өсіру үшін қолданылады. Ол тамыр жүйесін сенімді қорғауды қамтамасыз етеді және ылғалдың оңтайлы деңгейін сақтайды, бұл өсімдіктердің өсуіне оң әсер етеді. Кассета ұсақ тұқымды гүл және көкөніс дақылдарын өсіру үшін өте қолайлы. Артықшылықтары Полистирол улы заттардан алдын ала тазартудан өтті, сондықтан кассета көшеттерге зиян тигізбейді. Кассета ұзақ уақыт қызмет етеді, сондықтан оны бірнеше рет қолдануға болады. 28 ұяшықтың арқасында кассета көп мөлшерде көшет отырғызған кезде орынды үнемдеуге мүмкіндік береді. Үстіңгі жиегі қалыңдатылған және пішіні қисық, сондықтан кассетаны тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Кассета |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.135 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Ұяшықтың сыйымдылығы | 110 мл |
| Ұяшықтың габариттік өлшемі | 69 х 69 мм |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 643-Емкости для рассады и аксессуары |
| Ұяшықтар саны | 28 |
| Материал | Полистирол |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4607067700483 |
- Бағасы: 362 ₸

