
Қону себеті, 210 х 250 х 70 мм, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Отырғызу себеті 65075, 210 x 250 x 70 мм, пиязшық тәрізді өсімдіктерді отырғызу және сақтау үшін қолданылады. Оның көмегімен сіз әртүрлі өсімдік түрлерін араластыру қаупінсіз бақша мен көкөніс бақшасында ұқыпты композицияны оңай ұйымдастыра аласыз. Себет тез трансплантациялауға, сондай-ақ гүлдену тоқтағаннан кейін шамдарды алып тастауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Полипропилен корпусы ультракүлгін сәулелерге, жоғары және төмен температураларға төзімді, сондықтан ол көптеген жылдар бойы қолдануға оңай төтеп бере алады. Полипропилен зиянды қоспалардан алдын ала тазартудан өткен және өсімдіктерге зиян келтірмейді. Дренаждық тесіктер артық ылғалдың дер кезінде жойылуын қамтамасыз етеді. Тұтас пластик бұрыштар себеттің беріктігін арттырады және оның сынуын болдырмайды. Себет шамдарды ұқыпты және ыңғайлы сақтауды қамтамасыз етеді, сондықтан олар жерде жоғалып кетпейді. Себет өсімдіктерді зиянкестерден: тышқандар мен меңдерден сенімді қорғайды. Бүктелген жақтары себетті тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.075 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6431-Отырғызу себеттері |
| Материал | Полипропилен |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4660007830244 |
- Бағасы: 176 ₸

