
Қақпағы бар шағын жылыжай, 435 x 215 x 130 мм, 3 кассета үшін 180 x 135 x 60 мм, полистирол, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полистиролдан жасалған 64321 қақпағы бар шағын жылыжай, 435 x 215 x 130 мм, үйде тұқымның өнуіне арналған және өлшемі 180 x 135 x 60 мм болатын 3 көшет кассетасына арналған. Ұсақ тұқымды дақылдарды өсіру үшін ең қолайлы. Тозуға төзімді және бірнеше рет қолдануға жарамды. Тығыз жабылатын жылыжай көшеттерді температураның шектен шығуынан қорғайды, олар үшін оңтайлы микроклимат жасайды. Көгалдандыру мен бау-бақша өсіруді ұнататындар үшін пайдалы. Артықшылықтары Мөлдір қақпақ жарыққа қол жеткізуді қамтамасыз етеді, бұл өсімдіктердің өсуін тездетеді. Биік жақтары бар паллет жылыжай орнатылған бетті ылғалдан қорғайды. Жылыжай зиянды қоспалардан тазартылған полистиролдан жасалған, сондықтан оны пайдалану адамдар мен қоршаған орта үшін қауіпсіз. 435 x 215 x 130 мм ықшам өлшемдеріне байланысты шағын жылыжай көп орын алмайды, оны терезе төсенішіне қоюға болады, сақтау және тасымалдау оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Кассета |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.114 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 438 мм |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 643-Емкости для рассады и аксессуары |
| Материал | Полистирол |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4607067700308 |
- Бағасы: 333 ₸

