
Кассеталарға арналған табақша, 520 х 310 х 40 мм, полистирол, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полистиролдан жасалған науа 64310, 520 x 310 x 40 мм, көшеттері бар кассеталарды орнату үшін қолданылады. Ол суару кезінде артық суды жинайды және сақтайды, бұл терезе төсеніштерінің, еден жабындарының және т.б. ластанудан қорғауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Зиянды қоспалардан тазартылған полистиролдан жасалған паллет қоршаған ортаға зиян тигізбейді. Бүктелген жақтары тіпті су толтырылған науаны да ыңғайлы тасымалдауға мүмкіндік береді. Төменгі жағындағы ойықтар ылғалдың тиімді жиналуын қамтамасыз етеді. Тұғырды тазалау оңай, бұл оны ұзақ уақыт пайдалануға мүмкіндік береді. 52 х 31 см ықшам тікбұрышты науа көп орын алмайды және сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Кассета |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.103 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 643-Емкости для рассады и аксессуары |
| Материал | Полистирол |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4607067700339 |
- Бағасы: 378 ₸

