
Көгалға арналған аэратор, өлшемі 132 х 300 мм, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad қопсытқышы 132 x 300 мм арт. 64498 топырақтың үстіңгі қабатын қопсыту және шағын аумақтарда көгал шөптерінің өсуін белсендіру үшін қолданылады. Ол ылғал мен қоректік заттардың тамырларға енуіне, топырақтың оттегімен қанықтырылуына және құрғақ кезеңдерге төзімділігін арттыруға көмектеседі. Артықшылықтары Аэратордың көмегімен тыңайтқышты қолданбай-ақ көгал шөптерінің табиғи өсуін тездетуге болады. Аэраторды пайдалану ыңғайлы — ол ұзын штангалары бар аяқтарға арналған платформалар түрінде жасалған, оларды киіп, сайттың айналасында жүру жеткілікті. Орташа көміртекті болаттан жасалған өткір шыбықтар көгалдарды желдету үшін оңтайлы болып табылады, полипропиленмен араласқан серпімді қоспа платформалардың тозуға төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 45 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 325 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 50 мм |
| Топ | Қопсытқыштар, қопсытқыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 618-Аэраторлар |
| Пышақтардың диаметрі | 5 мм |
| Тістердің саны | 26 |
| Жинақтау | табандар, инелер, белдіктер, бекіткіштер, кілт, қаптама |
| Материал | полипропилен, среднеуглеродистая сталь |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | мырыштау |
| Тістердің профилі | дөңгелек |
| Тістердің өлшемі | 50 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жұмыс бөлігінің ені | 132 мм |
| Штрих-код | 4044996035758 |
- Бағасы: 4 286 ₸

