
Бордюр лентасы, 15 х 900 см, полипропилен, жасыл, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 64481 полипропиленді жиек таспасы, 15 x 900 см, жасыл бақша және оған іргелес аумақтарда альпі төбелерін орналастыру, топырақты эрозиядан немесе сырғып кетуден қорғау, гүлзарлардың, бақша төсектерінің және бақша жолдарының шекараларын белгілеу үшін қолданылады. Таспаның икемділігі одан кез келген пішіндегі контурды қалыптастыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бордюр соққыға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан механикалық кернеулерге төзімді. Таспа күн сәулесінің, жаңбырдың, қардың және аяздың әсерінен бұзылмайды, яғни қоршау ұзақ уақытқа созылады. Жол жиегін орнату оңай — оны аумаққа орналастыру көп уақытты қажет етпейді. Гофрленген беті қоршалған аумақтарға назар аударады және оларға ерекше көрініс береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.775 кг |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/bordyrn_lent.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Полипропилен |
| Өлшем | 15 х 900 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қалыңдық | 0.55 мм |
| Штрих-код | 4606800049308 |
- Бағасы: 1 611 ₸

