
Ауыстырылатын пышақтары бар қалақшалы бұрғы, 1000 мм, диаметрі 150 мм, 200 мм, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 150 мм және 200 мм ауыстырылатын пышақтары бар Sibrtech 64448 қалақшалы бұрғы, 1000 мм, жеке учаскедегі бау-бақша және құрылыс жұмыстарына арналған. Ол қоршаулардың, тіректердің, орындықтардың, беседкалардың және басқа құрылымдардың тіректері үшін тесіктерді бұрғылауға, отырғызу немесе тыңайтқыштар енгізу үшін ойықтар мен тесіктер жасауға қолданылады. Артықшылықтары Ыңғайлы Т-тәрізді тұтқа құралмен жұмыс істеуді жеңілдетеді. Диаметрі 150 және 200 мм ауыстырылатын пышақтар — құралмен әртүрлі ені бар тесіктерді бұрғылауға болады. Сенімділік және беріктік — бұрғы болаттан жасалғандықтан ұзақ уақыт қызмет етеді. Коррозиядан қорғау — жұмыс бөлігі ұнтақ эмальмен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.08.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №665И |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "БЕЛОТЕСТ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№665И.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 642-Бау-бақша-құрылыс бұрғылары |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Жиынтықтағы заттар саны | 3 |
| Құрылым | Дәнекерленген |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жиынтықтың құрамы | тело бура, сменные ножи 150 мм, сменные ножи 200 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800031273 |
- Бағасы: 3 208 ₸

