
Тұтқалары бар бақша контейнері, 160 л, жиналмалы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыйымдылығы 160 л Palisad 64499 тұтқалары бар жиналмалы бақша контейнері құлаған жапырақтарды, кесілген бұтақтарды және басқа да бақша қалдықтарын тазалау үшін қолданылады. Саяжай учаскесін немесе үй маңындағы аумақты ретке келтіруге көмектеседі. Артықшылықтары Уақытты үнемдеу — контейнер өздігінен жиналатын болат қаңқамен жабдықталған, соның арқасында ол бірнеше секундта пайдалануға дайын болады. Тозуға төзімділік — құрылғы ылғалға, ультракүлгін сәулелерге және температураның өзгеруіне төзімділікті қамтамасыз ететін полипропиленнен жасалған. Пайдалану кезіндегі жайлылық — үстіңгі жағындағы тұтқалар тасымалдауды жеңілдетеді. Практикалық — өнімнің бүктелген өлшемдері 560 x 40 мм, салмағы небәрі 0,62 кг, сондықтан оны сақтау және тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.62 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 560 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Сыйымдылығы | 160 л |
| Ыдыстың биіктігі | 650 мм |
| Жоғарғы жиек бойынша габариттер | D 560 мм |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 644-Бақша жабдықтары |
| Сыйымдылық материалы | полиэстер |
| Баудың, тұтқалардың материалы | полиэстер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Штрих-код | 4044996056784 |
- Бағасы: 2 525 ₸

