
Қондыру конусы, тот баспайтын болат, 60 х 100 мм, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 64496 тот баспайтын болаттан жасалған 60 x 100 мм отырғызу конусы көшеттер мен пиязшық өсімдіктерін отырғызбас бұрын шұңқырларды қалыптастыруға мүмкіндік береді. Тойтармалары бар жылжымалы корпус жерді мықтап ұстайды, бұл оны шұңқырдан шығару қажеттілігін болдырмайды. Конус бау-бақша жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Корпус тот баспайтын болаттан жасалған және мырышпен қапталған, сондықтан ол берік, коррозияға қарсы және берік. Ыңғайлы жылжымалы пластикалық тұтқа пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Корпуста берілген тереңдіктегі ұңғымаларды жасауға мүмкіндік беретін өлшеу шкаласы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 631-Өзге де бау-бақша құралдары |
| Жұмыс бөлігінің диаметрі | 60 мм |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996056821 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

