
Түбір кетіргіш, 640 мм, болат, ағаш тұтқа, Агроном, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех АГРОНОМ 64449 ағаш сабы бар болат тамыр кетіргіш, 640 мм, тамыр жүйесі бар арамшөптерді жоюға арналған. Бұл бақшадағы немесе бақшадағы жазғы тұрғындар үшін пайдалы және оған ұқыпты көрініс беруге көмектеседі. Ұзартылған жұмыс бөлігі және түбір кетіргіштің бұрыштық профилі жұмыс тиімділігін арттырады. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары беріктік сипаттамаларына және беріктікке ие. Ұнтақты эмаль болат бөлігін коррозиядан және коррозиялық ортаның әсерінен қорғайды. Қатты ағаштан жасалған тұтқа берік және экологиялық таза. Тұтқадағы саңылау түбір кетіргішті сақтау мерзіміне іліп қоюға мүмкіндік береді. Құралдың ұзындығы 640 мм жұмыс ыңғайлылығын арттырады, арамшөптерді жою кезінде ыңғайлы қалыпқа мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орау | |
| Салмақ | 0.385 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 46 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 629-Инструмент стальной, деревянная рукоятка, серия АГРОНОМ |
| Ұзындығы | 640 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Агроном |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Жұмыс бөлігінің ені | 46 мм |
| Штрих-код | 4606800024213 |
- Бағасы: 917 ₸

