
Бұта ұстағыш шеңбер 0.25 м, биіктігі 0.6 м, 2 дана, D сым 5 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұта ұстағыш 64417 диаметрі 0,25 м шеңбер түрінде, биіктігі 0,6 м 4 тіреуішпен жасалған, сымның диаметрі 5 мм. Өнім өсімдіктердің дұрыс өсуін қамтамасыз етеді, бұталарға, соның ішінде нәзік сабақтары барларға тірек ретінде пайдаланылады. Жапырақтардың, жидектердің және жемістердің салмағынан бұтақтардың деформациясын болдырмауға мүмкіндік береді. Биіктігі 0,6 м болғандықтан, бұта ұстағышы төмен өсетін өсімдіктер үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Конструкцияның жоғары беріктігі мен сенімділігі — түтіктер болат сымнан жасалған. Төзімділік — пластикалық өрім коррозияның пайда болуына жол бермейді және бұта ұстағышының қызмет ету мерзімін арттырады. Тұрақтылық — 4 аяқ бұта ұстағышының аударылуына және өсімдіктердің зақымдалуына жол бермейді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 600 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 646-Кустодержатели |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032935 |
- Бағасы: 631 ₸

