
Бұта ұстағыш шеңбер 0.4 м, биіктігі 0.7 м, 2 дана, D құбырлары 10 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұта ұстағыш 64412 диаметрі 0,4 м шеңбер түрінде, биіктігі 0,7 м 4 тіреуішпен жасалған, сымның диаметрі 10 мм. Өнім өсімдіктердің дұрыс өсуін қамтамасыз етеді, бұталарға, соның ішінде нәзік сабақтары барларға тірек ретінде пайдаланылады. Жапырақтардың, жидектердің және жемістердің салмағынан бұтақтардың деформациясын болдырмауға мүмкіндік береді. Биіктігі 0,7 м болғандықтан, бұта ұстағышы төмен өсетін өсімдіктер үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Конструкцияның жоғары беріктігі мен сенімділігі — түтіктер болат сымнан жасалған. Төзімділік — пластикалық өрім коррозияның пайда болуына жол бермейді және бұта ұстағышының қызмет ету мерзімін арттырады. Тұрақтылық — 4 аяқ бұта ұстағышының аударылуына және өсімдіктердің зақымдалуына жол бермейді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 660 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.68 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 646-Кустодержатели |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032911 |
- Бағасы: 996 ₸

