
Бұта ұстағыш шеңбер 0.8 м, биіктігі 0.9 м. 2 дана, D құбырлар 10 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұта ұстағыш 64411 диаметрі 0,8 м шеңбер түрінде биіктігі 0,9 м 4 тіреуішпен жасалған, құбырлардың диаметрі 10 мм. Өнім өсімдіктердің дұрыс өсуін қамтамасыз етеді, бұталарға, соның ішінде нәзік сабақтары барларға тірек ретінде пайдаланылады. Жапырақтардың, жидектердің және жемістердің салмағынан бұтақтардың деформациясын болдырмауға мүмкіндік береді. Биіктігі 0,9 м болғандықтан, бұта ұстағыш биік өсімдіктер үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Конструкцияның жоғары беріктігі мен сенімділігі — түтіктер болат сымнан жасалған. Төзімділік — пластикалық өрім коррозияның пайда болуына жол бермейді және бұта ұстағышының қызмет ету мерзімін арттырады. Тұрақтылық — 4 аяқ бұта ұстағышының аударылуына және өсімдіктердің зақымдалуына жол бермейді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 930 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.912 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 646-Кустодержатели |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 360 мм |
| Штрих-код | 4606800032904 |
- Бағасы: 1 336 ₸

