
Palisad шлангіне арналған бағыттаушы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 64466 шланг бағыттағышы бақша төсектері мен жасыл кеңістіктерге зақым келтірместен учаскеде суару шлангісін төсеуге мүмкіндік береді. Бақшаны немесе көкөніс бақшасын суару жүйесін ұйымдастыру үшін пайдалы.Артықшылықтарыбағытқыш соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сыртқы әсерлерге және коррозияға төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Керек-жарақтың материалы улы емес, сондықтан оны пайдалану қоршаған ортаға зиянсыз.Сүйір, шың тәрізді ұшының арқасында бағыттаушы топыраққа оңай батырылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.077 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6741-Катушки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027135 |
- Бағасы: 876 ₸

