
Гүлдерге арналған тірек шеңбер 0,15 м, биіктігі 0,6 м, D сым 5 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 0,15 м және биіктігі 0,6 м, сым диаметрі 5 мм болатын "шеңбер" 64463 гүл тірегі қосымша қолдауды қажет ететін өсімдіктер үшін пайдалы. Ол желді және жаңбырлы ауа райында сабақтардың зақымдануына жол бермейді. Сондай-ақ, тірек бұтақтардың жерге түсуіне жол бермейді, бұл жемістердің қорғалуын және егін жинаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Тірек диаметрі 5 мм болат құбырлардан жасалған, беріктігі мен беріктігімен ерекшеленеді. Құбырлардағы пластикалық өрім коррозияның пайда болуына жол бермейді. Қолдауды өсімдіктің өлшеміне қарай ені бойынша реттеуге болады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 580 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.096 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032997 |
- Бағасы: 202 ₸

