
Гүлдерге арналған тірек шеңбер 0.25 м, биіктігі 0.7м, D құбырлары 10 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 0,25 м және биіктігі 0,7 м, құбыр диаметрі 10 мм болатын "шеңбер" 64462 гүл тірегі қосымша қолдауды қажет ететін өсімдіктер үшін пайдалы. Ол желді және жаңбырлы ауа райында сабақтардың зақымдануына жол бермейді. Сондай-ақ, тірек бұтақтардың жерге түсуіне жол бермейді, бұл жемістердің қорғалуын және егін жинаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Тірек диаметрі 10 мм болат құбырлардан жасалған, беріктігі мен беріктігімен ерекшеленеді. Құбырлардағы пластикалық өрім коррозияның пайда болуына жол бермейді. Қолдауды өсімдіктің өлшеміне қарай ені бойынша реттеуге болады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 750 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.226 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032973 |
- Бағасы: 421 ₸

