
Тірек қазық биіктігі 1.5 м, D құбырлар 10 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тірек қазығы 64472 биіктігі 1,5 м, құбыр диаметрі 10 мм, биік және икемді өсімдіктерді қолдауға арналған. Ол сабақтардың сынуына және майысуына жол бермейді, осылайша өсімдіктерді қатты жел мен жаңбырдан қорғайды. Артықшылықтары Болат құбырлар беріктігімен және сенімділігімен ерекшеленеді, бұл тірек ресурсын арттырады. ПВХ-қабық қазықтарды коррозиядан сенімді қорғайды. Жасыл тірек кез келген бақшаның жалпы ландшафтына оңай сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 10 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800033024 |
- Бағасы: 353 ₸

