
Спиральді тірек, биіктігі 0.8 м, D сым 5 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өсімдіктерді қолдау үшін биіктігі 0,8 м, сым диаметрі 5 мм болатын 64469 спиральды тірек қолданылады. Ол сынғыш сабақтар мен өрмелейтін өркендерді қорғайды, олардың сынуына және майысуына жол бермейді. 80 см биіктікке байланысты тірек биік жабық және бақша өсімдіктері үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Тірек конструкцияның сенімділігі мен беріктігіне кепілдік беретін болат құбырдан жасалған. Пластикалық өрім тіректерді коррозиядан қорғауды және жыл бойы ашық ауада пайдалану мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Жасыл тірек түсі бойынша өсімдіктермен үйлеседі және жалпы композицияны бұзбайды.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 750 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800033031 |
- Бағасы: 247 ₸

