
ПВХ-дағы жылыжай доғалары 0,75 х 0,9 м, 6 дана D құбырлары 10 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 10 мм, 0,75 х 0,9 м, 6 дана құбырлары бар ПВХ 64407-дегі жылыжай доғалары туннель түріндегі жылыжайларды жасауға арналған. Жабын материалмен бірге олар өсімдіктерді жылдың кез келген уақытында қоршаған ортаның жағымсыз әсерінен қорғауға көмектеседі. Доғаларды арнайы құралдардың көмегінсіз өздігінен орнатуға болады. Артықшылықтары ПВХ жабыны коррозияға ұшырамайды, сондықтан доғалар суға төзімді және берік. Диаметрі 10 мм болат құбырлардың арқасында доғалар пішінін жақсы ұстайды және әсіресе берік, сондықтан олар өсімдіктерге зиян тигізбейді. Туннель түріндегі жылыжай су мен қарды ұстамайтын еңіс құрылымға ие. Доғалар жиынтығының салмағы 1,34 кг, сондықтан жиналған жылыжайды ретке келтіру оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 1.34 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 750 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 900 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Бақшадағы жылыжайлар мен жылыжайлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 639-Парники |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032874 |
- Бағасы: 1 948 ₸

