
Пластикалық себеті бар жеміс жинағыш, ішкі D 130 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Егін жинау кезінде ішкі диаметрі 130 мм болатын пластик себеті бар 64436 жеміс жинағыш пайдаланылады. Ол биіктікте орналасқан жеміс ағаштарының жемістерін алуға көмектеседі. 8 өткір кескіш сабақты кесуді жеңілдетеді. Жеміс жинаушы жеке учаскеде пайдалы болады. Сабақ бөлек сатып алынады. Артықшылықтары Корпус коррозияға ұшырамайтын берік пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Себеттің салмағы небәрі 83 г, сондықтан жемістерді шаршамай ұзақ уақыт жинауға болады. Жеміс жинағыш диаметрі 20 мм болатын кез келген шламмен үйлесімді, бұл құрылғының ең қолайлы ұзындығын орнатуға мүмкіндік береді.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.083 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ47.Н00066 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ47.Н00066.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 659-Плодосъемники |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800044143 |
- Бағасы: 207 ₸

