
Мақта себеті бар жеміс жинағыш, ішкі D 110 мм Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ішкі диаметрі 110 мм болатын мақта себеті бар Palisad 64440 жеміс жинағышы жеміс ағаштарының биік орналасқан бұтақтарынан жемістерді жинауға мүмкіндік береді. Өткір кескіштер сабақты оңай кеседі, содан кейін жеміс мата қапшығына түседі. Құрылғы егін жинау кезінде жемістердің тұтастығын сақтайды және жазғы коттеджде таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары Жақтау мен кескіштер бұйымның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз ету үшін болаттан жасалған. Мақта матадан жасалған қапты жуу оңай және бірнеше рет қолдануға жарамды. Тулейка жеміс жинағышты диаметрі 24 мм болатын кез келген ыңғайлы сабаққа немесе телескопиялық штангаға орнатуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 136 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 659-Плодосъемники |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996069876 |
- Бағасы: 1 465 ₸

