
Жұмсақ сымнан жасалған гартер, 30 м Palisad орауыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 64489 жұмсақ сымнан жасалған, ұзындығы 30 м орауыш бау-бақша және жабық өсімдіктер үшін қолданылады. Жұмсақ және икемді сым қадаларға ұқыпты байлауды немесе сабақтардың зақымдану қаупінсіз өсімдіктерді байламға байлауды қамтамасыз етеді. Кесілген сымды бірнеше рет қолдануға болады, оның мақсатына қосымша, ол күнделікті өмірде қолдануға да жарайды. Артықшылықтары Сымның ПВХ оқшаулауы бар, ал қысқыш ABS пластиктен жасалған, бұл олардың жоғары ресурсы мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін қысқыш сымды кесуге арналған пышақпен жабдықталған. Ілмек қысқышты сақтаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді — оны ілмекке іліп қоюға болады. Көптеген өсімдіктерді байлау үшін 30 м сым жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №0772 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№0772.pdf |
| _пакеттегі ені | 106 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996084046 |
- Бағасы: 486 ₸

