
Бақша өсімдіктеріне арналған гартерлер, 13 см, пластик, 50 дана, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 13 см, 50 дана Palisad 64494 пластикалық гартерлер бақша өсімдіктері үшін қолданылады. Олар жеміс беру кезінде бұтақтар мен сабақтарды қазықтармен жұмсақ қолдауды қамтамасыз етеді. Байланған өсімдіктер көбірек күн сәулесін алады, жемістер жерге тимейді, сондықтан зиянкестерден қорғалған. Гартерлердің артықшылықтары ұзақ уақытқа созылады, өйткені берік ABS пластиктен жасалған. Құлыптың арнайы конструкциясы арқасында гартерлер бірнеше маусымда бірнеше рет қолдануға жарамды. Жиынтықтағы 50 гартер бірнеше бақша төсектеріне жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №0772 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№0772.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.049 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996084060 |
- Бағасы: 976 ₸

