
Тізе астына және отыруға арналған жастық, 410 x 160 x 20 мм Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 400 x 175 x 20 мм болатын Palisad 64443 жастығы отырып жұмыс істегенде қолданылады, сонымен қатар бау-бақша жұмыстарын жүргізу кезінде тізе астына қоюға болады: арамшөптерді жою, егін жинау және т.б. Ол жұмыстың ыңғайлылығын айтарлықтай арттырады және тізе буындарын қорғауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Төзімділік — көбіктендірілген полиуретанды көбік деформация қаупінсіз ұзақ мерзімді жүктемелерге төтеп бере алады. Суға төзімділік және жылуды сақтау — жастық суықтан және ылғалдан қорғайды, бұл әсіресе тізе буындарының аурулары үшін өте маңызды. Тасымалдауға ыңғайлы — жастықта қол тесігі бар, оны ілулі күйде де сақтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 415 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.048 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 644-Бақша жабдықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800060532 |
- Бағасы: 941 ₸

