
Отырғызу тақтайшалары 35 х 55 мм, шыңы 110 мм, 20 дана, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Отырғызу тақталары Palisad 64493, 35 x 55 мм, 20 дана, бағбандар мен жазғы тұрғындар үшін отырғызу туралы барлық қажетті ақпаратты көрсету үшін пайдалы. Оларды саяжайда немесе пәтерде көшеттер мен жабық өсімдіктерге пайдалануға болады. Тақтайшалардағы ақпаратты спирттік маркермен немесе қарапайым "жұмсақ" қарындашпен жағуға болады. Артықшылықтары Төзімділік пен сенімділік — ABS пластикасы кез келген ауа райы жағдайына төзімді, сондықтан жазылған ақпарат уақыт өте келе жойылмайды. Өткір ұшы — қазықтар топыраққа оңай енеді. 20 тақтайша — жинақ шағын көкөніс бақшасы үшін жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.068 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 10 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 643-Емкости для рассады и аксессуары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996084848 |
- Бағасы: 1 082 ₸

