
Palisad бақша қоқыстарын жинауға арналған құрылғы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 64400 бақша қоқыстарын жинауға арналған құрылғы бақша төсектерін немесе көгалдарды тазалау кезінде жапырақтар мен бөгде заттарды қолдарыңыздан аулақ ұстауға мүмкіндік береді. Саяжай учаскесіне немесе үй маңындағы аумаққа күтім жасауды жеңілдетеді. Артықшылықтары Бұйым механикалық зақымға және атмосфералық әсерлерге төзімді берік пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Ені 370 мм жұмыс бөлігі бір уақытта жапырақтар мен қоқыстардың үлкен көлемін алуға мүмкіндік береді, бұл аумақты тазалау кезінде уақыт пен күш-жігерді үнемдейді. Арматура қолға сәйкес келеді және жұмысты жеңілдету үшін баумен мықтап бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 377 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 375 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.411 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 644-Бақша жабдықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085135 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

