
Егін жинауға арналған сөмке, 20 л, иық бауы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 20 л Palisad 64403 егін жинауға арналған сөмке, иық белдігі бар, піскен көкөністер мен жемістерді бүктеу үшін қолданылады. Сөмке қолға арналған қосымша тұтқамен жабдықталған, сондықтан оған жемістерді салуға ыңғайлы. Иық бауы жұмыс кезінде қолды босатуға мүмкіндік береді. Бұйым қала сыртындағы учаскелердің иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтары сөмкеге көптеген көкөністер мен жемістер сыяды, өйткені оның сыйымдылығы 20 литр.Бұйым берік және төзімді, өйткені полиэстерден жасалған.Сөмкеге күтім жасау оңай, себебі ол оңай жуылады және тез кебеді.Құрылғы жемістерді жақсы желдетумен қамтамасыз етеді және олардың бұзылуына жол бермейді, өйткені оның материалы торлы құрылымға ие.Толтырылған сөмке қосымша тұтқасының арқасында тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Сыйымдылығы | 20 л |
| Ыдыстың биіктігі | 300 мм |
| Жоғарғы жиек бойынша габариттер | d 320 мм |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 644-Бақша жабдықтары |
| Сыйымдылық материалы | полиэстер с ПВХ покрытием |
| Баудың, тұтқалардың материалы | полиэстер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Штрих-код | 4044996102832 |
- Бағасы: 955 ₸

