
Тұтқалары бар бақша контейнері, 250 л, жиналмалы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыйымдылығы 250 л Palisad 64404 тұтқалары бар жиналмалы бақша контейнері құлаған жапырақтарды, кесілген бұтақтарды және басқа да бақша қалдықтарын тазалау үшін қолданылады. Саяжай учаскесін немесе үй маңындағы аумақты ретке келтіруге көмектеседі. Артықшылықтары Беріктік — контейнер корпусы синтетикалық жіппен нығайтылған. Тозуға төзімділік — құрылғы ылғалға, ультракүлгін сәулелерге және температураның өзгеруіне төзімділікті қамтамасыз ететін полипропиленнен жасалған. Пайдалану кезіндегі жайлылық — үстіңгі жағындағы тұтқалар тасымалдауды жеңілдетеді. Практикалық — өнімнің бүктелген өлшемдері 650 x 40 мм, ал салмағы небәрі 0,305 кг, сондықтан оны сақтау және тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.305 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Сыйымдылығы | 250 л |
| Ыдыстың биіктігі | 760 мм |
| Жоғарғы жиек бойынша габариттер | d 650 мм |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 644-Бақша жабдықтары |
| Сыйымдылық материалы | полипропилен |
| Баудың, тұтқалардың материалы | полиэстер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Штрих-код | 4044996102849 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

