
Бақшаға арналған ара, 300 мм жұмыс бөлігі, екі компонентті пластикалық тұтқа, қын, аспа, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 236035 бау-бақша арасы 300 мм жұмыс бөлігімен және екі компонентті пластик тұтқасымен, суспензиясы бар қабықпен бірге, тістерді үш жақты қайрау арқылы аралау кезінде ең аз күш жұмсауды қажет етеді. Құрал құрғақ және шикі ағашты бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады. Ара тәжірибесіз шеберлер үшін қолайлы, бақшада және саяхатта таптырмас құралға айналады. Артықшылықтары Кенептің сапалық сипаттамалары коррозияға төзімді лакпен қапталған серіппелі-серіппелі болатпен қамтамасыз етілген. Тістер шыңдалған және өткір қайралған, соның арқасында олардың қаттылығы мен тозуға төзімділігі жоғары. Тістердің орналасуы араның ағашқа кептеліп қалуынан сақтайды. Тістердің қадамы 6-7 TPI құрайды, сондықтан құрал таза кесу орнын қалдырады. Тоқтауы бар екі компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, қолды бір қалыпта бекітуге және ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қауіпсіз тасымалдау және сақтау үшін ара қабықпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.355 кг |
| Ұзындығы | 455 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 455 мм |
| Ерекшеліктері | для поперечно-продольного распила |
| Кенепті жабу | лак |
| Тістердің профилі | 3D |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тістердің қадамы | 3,8 мм |
| Штрих-код | 4044996075464 |
- Бағасы: 2 900 ₸

