
Садақты ара, 530 мм жұмыс бөлігі, екі компонентті тұтқа, қорғаныс шымылдығы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
530 мм жұмыс бөлігі және екі бөліктен тұратын тұтқасы бар Palisad 60420 садақ арасының үлкейтілген филелері бар "қасқыр азу" тістері бар, сондықтан ол дәннің бойымен немесе бойымен ағаштың кез келген түрін кесуге арналған. Кәсіби құрал құрылыс алаңында немесе бақшада материалдарды аралау және бұтақтарды кесу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Сенімділік және беріктік — кенеп серіппелі серіппеден, ал жақтау орташа көміртекті болаттан жасалған. Үлкейтілген филе жоңқалардың тез кетуіне ықпал етеді — жұмыс барысында пышақ ағашқа кептеліп қалмайды. Жылдам аралау дискісінің тістері 4 TPI (6,5 мм) қадаммен болады. Жоғары қаттылық және тозуға төзімділік — өткір қайралған тістер сөндірілді. Коррозиядан қорғау — жақтау ұнтақ эмальмен, ал кенеп лакпен қапталған. Ыңғайлы тұтқа — көбік резеңкеден жасалған төсемге байланысты құралмен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқадағы күзет — шебердің қолдары қалың бұталарда жұмыс істегенде жарақаттанудан қорғалған. Пышақты жылдам ауыстыру — тұтқаның жоғарғы жағында арнайы қысқыш қарастырылған. Сенімділік — қалақ қанат бұрандаларының көмегімен мықтап бекітілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Ұзындығы | 625 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 625 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Жүздің ұзындығы | 530 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 620 мм |
| Ерекшеліктері | для поперечно-продольного распила |
| Кенепті жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | "қасқыр азу" |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Тістердің қадамы | Әрбір 4 тістен кейін үлкейтілген филелермен 6,5 мм - 8 мм |
| Штрих-код | 4044996031354 |
- Бағасы: 2 346 ₸

