
Пиранха ағаш арасы, кемпинг пен бақшаға арналған әмбебап, 330 мм, 9-10 TPI, қыздырылған тіс 3D, екі компонентті
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 330 мм қалақшасы, 9-10 TPI қадамы бар қыздырылған тістері және 3D қайрауы бар, 2 компонентті тұтқасы бар Gross PIRANHA 23612 әмбебап ағаш арасы көгалдандыру және кемпинг жұмыстары кезінде қолданылады. Оның көмегімен бұтақтарды кесуге немесе жағуға арналған материалды дайындауға болады. Сондай-ақ ара фанера, ДВП, ПВХ аралауға жарамды. Бойлық және көлденең кесуді орындайды. 9-10 TPI қадамы және үшбұрышты қайрауы бар тістер құралдың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Тістерді қайрау арқылы кесу жиегінің өнімділігі барлық халықаралық стандарттарға сәйкес келеді. Ара пластикалық қарындаш қаптамамен жабдықталған, бұл құралды сақтау немесе тасымалдау кезінде жарақат алу қаупін болдырмайды. Артықшылықтары Қаттылығы 48-52 HRC жоғары сапалы жапондық болат СК-5 қалақшасы беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Қаттылығы 64-66 HRC болатын шыңдалған тістер өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды. Тістердің азырақ шыңдалған негіздері қатты ағашты аралау кезінде олардың сынуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Кенептің қорғаныш лак жабыны коррозияның алдын алады. Эргономикалық екі компонентті сырғымайтын беті бар тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Тұтқадағы саңылау аспаптың ілулі сақталуын ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Ара Тайвань зауытында барлық технологиялық стандарттарға сәйкес жасалған, бұл оның сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.306 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Ұзындығы | 330 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | для кэмпинга и сада |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 9-10 TPI |
| Штрих-код | 4044996080581 |
- Бағасы: 6 803 ₸

