
Бақшаға арналған жылжымалы ара, 150 мм жұмыс бөлігі, пластикалық тұтқа, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм жұмыс бөлігі бар, пластикалық тұтқасы бар Palisad 60410 ұзартылатын бау-бақша арасы ағашты бойлық және көлденең кесуге және бұтақтарды кесуге арналған. Құрал құрылысшыларға, бағбандарға, тіпті туристерге де пайдалы болады. Сырғымалы конструкциясының арқасында ара сөмкеге және тіпті қалтаға оңай сыяды, бұл оны кемпингке өзіңізбен бірге алып жүруге мүмкіндік береді. Белдік белдікке арналған қосымша аспа араны өзіңізбен бірге алып жүруге мүмкіндік береді. Тістерді үш жақты қайрау жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді, өйткені аралау кезінде шеберден аз күш қажет. Артықшылықтары Кенеп берік және берік серіппелі болаттан жасалған. Лакпен қаптау жайманың коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді. TPI 9-10 ұсақ тістері бар пышақ тірі бұтақтарды кесуге оңтайлы, өйткені ол таза кесілген жерді қалдырады, ал ағаш көп шырын жоғалтпайды. Тістер шыңдалған, ажыратылған және өткір қайралған, бұл араның жоғары тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді және пышақтың ағашқа кептелуіне жол бермейді. Ара конструкциясында қалақты 150 мм-ге дейінгі кез келген ұзындықта мықтап бекітуге мүмкіндік беретін бұрандалы бекіткіш қарастырылған. Араның сабы нейлоннан— берік және тозуға төзімді материалдан жасалған. Эргономикалық тұтқа жұмыстың жайлылығын арттырады және сонымен бірге кенепке арналған қабық ретінде қызмет етеді. Тұтқадағы саңылау белдіктегі араны тасымалдау үшін арнайы суспензияны пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Жүздің ұзындығы | 150 мм |
| Құрылым | выдвижная |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полиамид |
| Ерекшеліктері | көлденең-бойлық кесуге арналған жиналмалы төсем |
| Кенепті жабу | лак |
| Тістердің профилі | 3D |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тістердің қадамы | 2,8 мм |
| Штрих-код | 4044996030876 |
- Бағасы: 1 825 ₸

