
Бақшаға арналған ара, 310 мм жұмыс бөлігі, ағаш тұтқа, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
310 мм жұмыс бөлігі және ағаш тұтқасы бар Sparta 230335 бақша арасы құрғақ ағашты кесуге арналған. Бұл елде немесе гаражда күнделікті қолдануға арналған сенімді және үнемді нұсқа. Тістер "қасқыр азу" пішініне ие, сондықтан жұмыс кезінде бітеліп қалмайды, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — кенеп орташа көміртекті болаттан жасалған және коррозияға қарсы лакпен қапталған. Тозуға төзімділік — кесу жиегі шыңдалған және өткір қайралған. Ағашты жылдам кесу — 4 TPI қадамы бар толқын тәрізді тістер жұмыс процесін жылдамдатуға көмектеседі. Сенімді тұтқа — қатты ағаштан жасалған ұстағанда жағымды, қорғаныш күңгірт лакпен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.162 кг |
| Ұзындығы | 445 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Жүздің ұзындығы | 310 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 440 мм |
| Кенепті жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тістердің профилі | толқын тәрізді |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Тістердің қадамы | Әрбір 2 тістен кейін үлкейтілген филелермен 5 мм - 7,5 мм |
| Штрих-код | 4044996080642 |
- Бағасы: 1 048 ₸

