
Садақ араға арналған қалақ, 530 мм, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 530 мм Palisad 60421 жүзі Palisad 60420 садақ арасы үшін ауыстырылатын кескіш элемент ретінде пайдаланылады. Ол шикі және құрғақ ағаштарды кесуге жарамды, сондықтан жазғы коттедждердің иелері үшін пайдалы. Үлкейтілген филелері бар тістердің арқасында пышақ қатпарлы материалдарды кесумен тиімді күреседі. Артықшылықтары Серіппелі серіппелі болат пышаққа серпімділік пен беріктік береді, ол иілу жүктемелері кезінде пішінін тез қайтарады. Пышақтың тістерінің ауыспалы қадамы 6,5-8 мм құрайды, бұл таза кесуге мүмкіндік береді. Лакпен қапталған жабын кенепте тоттың пайда болуына жол бермейді. Жұмыстың тиімділігіне шыңдалған және өткір қайралған тістер арқылы қол жеткізіледі. Тістердің орналасуына байланысты пышақ материалға кептеліп қалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Ұзындығы | 535 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 535 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Жүздің ұзындығы | 530 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Ерекшеліктері | для поперечно-продольного распила |
| Кенепті жабу | лак |
| Тістердің профилі | "қасқыр азу" |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Тістердің қадамы | Әрбір 4 тістен кейін үлкейтілген филелермен 6,5 мм - 8 мм |
| Штрих-код | 4044996031378 |
- Бағасы: 378 ₸

