
Тікелей кесілген кескіш, 170 мм, арматураланған, ПВХ қаптамасындағы төменгі тұтқасы, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 170 мм Palisad LUXE 60529 арматураланған түзу кескіш кескіш, ПВХ қабықшасының астыңғы тұтқасы бар, қалыңдығы 18 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесу үшін қолданылады. Ол қысу күшін 10%-ға арттыратын арнайы конструкциялы топсаның арқасында күшейтілген қуатқа ие. Реттеу бұрандасы пышақтардың жабылу тығыздығын өзгертуге мүмкіндік береді. Секаторлар қала маңындағы аумақта жұмыс істеу үшін пайдалы.Артықшылықтарыжапырақтар жоғары сапалы жапондық СК-5 аспаптық болаттан жасалған, сондықтан олар беріктік пен тозуға төзімділіктің жоғарылауымен сипатталады.Жұмыс жиектері бір-біріне параллель қозғалады, бұл кесу кезінде өсімдікке ең аз зақым келтіруді қамтамасыз етеді.Индукциялық шынықтыру және кесу жиегін дәлме-дәл қайрау оның жұмысқа қабілеттілігінің жоғары ресурсын қамтамасыз етеді.Кескіш пышақтың тоттан қорғайтын тефлон жабыны бар, сонымен қатар үйкеліс күшін азайтады және құралмен жұмыс істеуді жеңілдетеді.Тірек қалақшасының мырыш жабыны оның коррозияға ұшырауына жол бермейді, бұл кескіштердің беріктігін арттырады.Пышақтарды жабық күйде ұстайтын бекіткіш сақтау немесе тасымалдау кезінде олардың ашылуына жол бермейді.Құйылған алюминий тұтқалары айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, бұл құралды бақша мен көкөніс бақшасында жұмыс істеу үшін оңтайлы құрылғыға айналдырады.ПВХ-жабыны бар төменгі тұтқа қолда сенімді жатады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 18 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық болат SK5 |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | құйылған корпус |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | ПВХ |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996098227 |
- Бағасы: 6 916 ₸

