
Тікелей кесілген кескіш, 210 мм, арматураланған, ПВХ қаптамасындағы төменгі тұтқасы, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 210 мм Palisad LUXE 60501 арматураланған түзу кескіш кескіш, ПВХ қабықшасының төменгі тұтқасы бар, өсімдіктерді күтуге арналған құрал. Диаметрі 22 мм-ге дейін тірі бұтақтарды кеседі. Тефлонмен қапталған пышақ бұтақты оңай кесіп тастайды. Ол тірек қалақшасына параллель жазықтықта қозғалатындықтан, кесу ұқыпты және тегіс, ал өсімдік шырынның ең аз мөлшерін жоғалтады. Жұмысты жеңілдету үшін конструкцияда қысу күшін 10%-ға арттыратын үлкейтілген топса қарастырылған. Реттеу бұрандасы пышақтардың бір-біріне тығыз орналасуына мүмкіндік береді. Құрал саяжайда ыңғайлы болады.АртықшылықтаРымаксималды беріктік пен тозуға төзімділік — пышақтар жоғары сапалы жапондық аспаптық болаттан жасалған.Жұмысқа қабілеттіліктің жоғары ресурсы — кескіш қалақ индукциялық шынықтырудан өткен және дәлме-дәл қайралған.Коррозиядан қорғау — кескіш қалақшаға тефлон жабыны, ал тірек қалақшаға мырыш жабыны жағылады.Сақтау және тасымалдау кезіндегі қауіпсіздік — бекіткіш пышақтарды мықтап жабық ұстайды.Жүктемелерге төзімділік — кескіш тұтқалары берік алюминий қорытпасынан жасалған.Жұмыс кезіндегі жайлылық — төменгі тұтқада ыңғайлы ұстауды қамтамасыз ететін ПВХ төсемі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.268 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 22 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық болат SK5 |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | құйылған корпус |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | ПВХ |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996098241 |
- Бағасы: 8 238 ₸

