
Гүлді секатор, 150 мм, резеңкеленген металл тұтқалар, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм, металл резеңкеленген тұтқалары бар Palisad LUXE 60500 гүл кескіш диаметрі 10 мм-ге дейінгі жас өскіндер мен сабақтарды кесуге арналған. Ол сондай—ақ бонсай тәждері мен топиарларды безендіру үшін қолданылады, күнделікті өмірде пайдалы - кескіштермен қағазды, картонды, матаны, гартер материалын кесуге болады. Бекіту бұрандасы пышақтардың жанасу тығыздығын реттеуге мүмкіндік береді. Құрал саяжайдағы гүлдер мен басқа да өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы.Артықшылықтарыжапырақтар индукциялық сөндіруден өтті, ал жиектері арнайы жабдықпен қайралған, сондықтан олар өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды.Гүл кескіш тот баспайтын болаттан жасалған және коррозиядан қорықпайды, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Тоттан қосымша қорғау үшін жұмыс беттері коррозияға қарсы маймен қапталған.Сақтау немесе тасымалдау кезінде сенімді бекіткіш пышақтарды жабық ұстайды, бұл олардың кездейсоқ ашылу мүмкіндігін болдырмайды.Тот баспайтын болаттан құйылған тұтқалар құралдың сенімділігін қамтамасыз ету үшін жоғары сыну және иілу кернеулеріне төзімді.Резеңкеленген тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, бұл кескіштерді пайдалану ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.152 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 10 мм |
| Кесетін жүздің материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для обобрезки молодых побегов, цветов, создания бонсай и топиарных фигур; резки картона, бумаги, ткани, подвязочного материала и прочих хозяйственных работ |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | гүлді |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996098258 |
- Бағасы: 3 655 ₸

