
Гүлді секатор, 180 мм, резеңкеленген металл тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм, металл резеңкеленген тұтқалары бар Palisad 60554 гүл кескіш диаметрі 10 мм-ге дейінгі жас өскіндер мен сабақтарды кесу үшін, сондай-ақ бонсай тәждерін безендіру және топиарлы мүсіндерді жасау үшін қолданылады. Бұл үй шаруашылығында да пайдалы — қағазды, картонды, матаны, гартер материалын кесуге көмектеседі. Пышақтар параллель жазықтықта қозғалады, сондықтан кесу таза және ұқыпты болады. Пышақтардың жабылу тығыздығын бұранда арқылы реттеуге болады. Секреторлар үйде және елде пайдалы болады.Артықшылықтары Бақша кескіштері орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Пышақтар индукциялық шынықтырудан өтті, ал кесу жиектері дәлме-дәл қайралған, сондықтан құралдың жұмыс істеу қабілеті жоғары.Жұмыс беттерінде оларды коррозиядан қорғайтын тотыққан жабын бар.Тұтқалар қысылған күйде мықтап бекітіледі, бұл сақтау және тасымалдау кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.Болат тұтқалар иілу және сыну жүктемелеріне төзімді, сондықтан кескіштер өте сенімді.Резеңкеленген тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, сондықтан құралмен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 10 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для обобрезки молодых побегов, цветов, создания бонсай и топиарных фигур; резки картона, бумаги, ткани, подвязочного материала и прочих хозяйственных работ |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | гүлді |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996013923 |
- Бағасы: 2 033 ₸

