
Тікелей кескіш кескіш, 190 мм, пластикалық тұтқалар, Горизонт, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 190 мм, пластик тұтқалары бар Sibrtech Horizon 60509 түзу кескіш кескіш қалыңдығы 12 мм-ге дейін тірі бұтақтарды кесу үшін қолданылады. Кескіш қалақ тірекке қатысты параллель жазықтықта қозғалады, бұл зауытқа ең аз зақым келтіре отырып, кесудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Пышақтардың жанасу тығыздығын реттеу бұрандасы арқылы өзгертуге болады. Құрал жеке учаскедегі өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы.Артықшылықтарыбақша кескіш пышақтары орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Кесу жиегі термиялық өңдеуден өтті, сондықтан кескіштер ауыр пайдалануға төтеп бере алады.Тотыққан жабын құралдың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, пышақтарды коррозиядан қорғайды.Бекіткіш пышақтарды жұмыс істемейтін күйде мықтап ұстайды, бұл сақтау және тасымалдау кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.Тұтқалардың материалы полипропилен болып табылады, сондықтан олар ылғал мен ультракүлгін сәулелерге төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.135 кг |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 190 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 12 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тотықтыру |
| Тұтқаны жабу | термоэластопласт |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | термиялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800033581 |
- Бағасы: 1 480 ₸

