
Тікелей кескіш кескіш, 200 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар Palisad 60536 түзу кескіш кескіш өсімдіктерді күтіп-баптау үшін пайдаланылады және қалыңдығы 15 мм-ге дейін тірі бұтақтарды кесуге қабілетті. Оның тірек қалақшасымен параллель жазықтықта қозғалатын дәлме-дәл қайрау кескіш пышағы бар, сондықтан кесу тегіс және тегіс, ал өсімдікке зақым келтіру аз болады. Пышақтардың жабылу тығыздығы бұрандамен реттеледі. Секаторлар жазғы коттеджде пайдалы болады.Артықшылықтарыжапырақтар орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан кескіштер белсенді қолдануға арналған.Индукциялық сөндіруден өткен жұмыс жиегі тозуға төзімді, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді.Кескіш пышақтың тефлон жабыны бар, ол үйкеліс күшін азайту арқылы бұтақтарды кесуді жеңілдетеді, сонымен қатар тоттан қорғауды қамтамасыз етеді.Тірек жүзі коррозиядан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған, бұл кескіштердің қызмет ету мерзімін ұзартады.Ыңғайлы бекіткіш пышақтардың кездейсоқ ашылуына жол бермейді, сондықтан құралды сақтау және тасымалдау қауіпсіз.Тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді полипропиленнен жасалған, сондықтан құрал бақша мен көкөніс бақшасы үшін өте қолайлы.Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулердің арқасында тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 15 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996013909 |
- Бағасы: 2 993 ₸

