
200 мм түзу кескіш кескіш, резеңкеленген тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы ұзындығы 200 мм резеңкеленген тұтқалары бар Palisad 60561 түзу кескіш кескіш диаметрі 25 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесу үшін қолданылады. Параллель жазықтықта қозғалатын жүздер өсімдіктің шырын жоғалтуын барынша азайта отырып, тегіс және біркелкі кесінді жасайды. Реттеу бұрандасы пышақтардың жабылу тығыздығын реттеуге мүмкіндік береді. Орақшылар елде және бақшада жұмыс істеу үшін пайдалы.Артықшылықтарыиндукциялық сөндіруден өткен жоғары көміртекті болаттан жасалған жүздер құралдың беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Дәлдікпен қайралған жұмыс жиегі кескіштің жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз ете отырып, кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды.Тоттануға қарсы май жабыны құралдың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, пышақтарды тоттан қорғайды.Қауіпсіз бекіткіш пышақтардың өздігінен таралуына жол бермейді, бұл сақтау және тасымалдау қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.Тұтқалар соғылған болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.ПВХ жабынының арқасында тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, бұл ұзақ уақыт жұмыс істегенде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 25 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | жоғары көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Кесетін жүздің жабыны | тоттануға қарсы май |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | ыстық соғу |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996030562 |
- Бағасы: 2 348 ₸

