
Тікелей кесілген кескіш, 200 мм, металл резеңкеленген тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, металл резеңкеленген тұтқалары бар Palisad 60557 түзу кескіш кескіш диаметрі 20 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесу үшін қолданылады. Бақша мен көкөніс бақшасы үшін, сондай-ақ бонсай тәждерін безендіру және топиарлы мүсіндер жасау үшін пайдалы. Параллель қозғалатын жүздер өсімдікке аз зиян келтіреді, бұл тегіс және біркелкі кесуді қамтамасыз етеді. Пышақтардың жабылу тығыздығын реттеу арқылы кескіштердің сапасын жақсартуға болады.Артықшылықтарыжоғары көміртекті болаттан жасалған пышақтардың беріктігі мен тозуға төзімділігі бар, сондықтан құрал белсенді пайдалануға жарамды.Кесу жиегі индукциялық сөндіруден өтті және дәлме-дәл қайрауға ие, бұл кескіштің жоғары жұмыс істеу мерзімін қамтамасыз етеді.Кесетін пышақтың тефлон жабыны бар, ал тірек жүзі коррозиядан қорғау үшін хромдалған.Ыңғайлы бекіткіш тұтқаларды тегіс күйде мықтап ұстайды, бұл пышақтардың сақтау немесе тасымалдау кезінде кездейсоқ ашылуына жол бермейді.Тұтқалар алюминий қорытпасынан құйылған, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді.ПВХ-төсемдер тұтқалардың алақаннан сырғып кетуіне жол бермейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.232 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 20 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | құйылған корпус |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996013930 |
- Бағасы: 2 650 ₸

